SBR LaserMatch 9mm 158gr ERVT EXTENED RANGE SUBSONIC Tracer Ammo
20 rds/box
$19.29
In stock
SBR LaserMatch 9mm 158gr ERVT EXTENED RANGE SUBSONIC Tracer Ammo
20 rds/box
| Weight | .68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.25 × 2.75 × 1.5 in |
| Caliber | 9mm |
| Manufacturer | SBR |
| Number of Rounds | 20 |
| New? | Yes |
| Ammunition Quantity | Box |
| Purchase Limit | No Limits |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.