Happy Valley 9mm Green to Red REAL Tracer Ammo
50 rds/box
Happy Valley 9mm Green to Red REAL Tracer Ammo
50 rds/box
| Weight | 1.535 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.4 × 2.75 × 1.4 in |
| Caliber | 9mm |
| Manufacturer | Happy Valley |
| Number of Rounds | 50 |
| New? | Yes |
| Ammunition Quantity | Box |
| Purchase Limit | No Limits |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.