SHOCKWAVE 410 BORE 3″ 1300fps 3/8oz #6 STEEL SHOT DUCK LOADS!!
50 shells/box
$35.99
In stock
SHOCKWAVE 410 BORE 3″ 1300fps 3/8oz #6 STEEL SHOT DUCK LOADS!!
50 shells/box
| Weight | 2.030 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.75 × 4.3 × 2.15 in |
| Ammunition Quantity | Box |
| Gauge/Bore | 410 Bore |
| Number of Rounds | 50 |
| Purchase Limit | No Limits |
| Manufacturer | Stryker Ammunition |
| New? | Yes |
| Shell Length | 3" |
| Shot Size | #6 |
| Grain | 3/8 oz |
Select at least 2 products
to compare