PMC BRONZE 9mm 147 Grain FMJ SUBSONIC 975fps MV
50 rds/box
PMC BRONZE 9mm 147 Grain FMJ SUBSONIC 975fps MV
50 rds/box
| Weight | 1.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.75 × 2.5 × 1.5 in |
| Caliber | 9mm Luger |
| Casing | Brass |
| Number of Rounds | 50 |
| Grain | 147 |
| Purchase Limit | None |
| Manufacturer | PMC |
| New? | Yes |
Select at least 2 products
to compare