Fiocchi 9mm 123 Grain Luger Full Metal Jacket Brass Case Brass Jacket!
50 rds/box
$12.49
In stock
Fiocchi 9mm 123 Grain Luger Full Metal Jacket Brass Case Brass Jacket!
50 rds/box
| Weight | 1.425 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.6 × 1.3 × 2.4 in |
| Caliber | 9mm |
| Casing | Brass |
| Grain | 123 |
| Purchase Limit | No Limits |
| Manufacturer | Fiocchi |
| New? | Yes |
| Number of Rounds | 50 |
Select at least 2 products
to compare